G8JN-1C6T-DC12
OmronOmron
G8JN-1C6T-DC12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G8JN-1C6T-DC12
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Podatkovni listi: G8JN-1C6T-DC12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G8JN-1C6T-DC12
Številka dela G8JN-1C6T-DC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17103 pcs Podatkovni list G8JN-1C6T-DC12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8 VDC Izklop napetosti (min) 1 VDC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 16VDC - Max
Serija G8JN Čas izdaje 10ms
Pakiranje Bulk Druga imena G8J-1C6T-DC12
G8JN1C6TDC12
Z983
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Socketable Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - Ocena stika (trenutna) 35A
Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 76 Ohms Moč tuljave 1.9 W