G8N-1H-DC12
OmronOmron
G8N-1H-DC12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G8N-1H-DC12
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Podatkovni listi: G8N-1H-DC12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2400 pcs
7200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G8N-1H-DC12
Številka dela G8N-1H-DC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83775 pcs Podatkovni list G8N-1H-DC12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 6.5 VDC Izklop napetosti (min) 1 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 16VDC - Max
Serija G8N-1 Čas izdaje 10ms
Pakiranje Tray Druga imena G8N-1H-AS SK
G8N1HASSK
G8N1HDC12
Z6521
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Ocena stika (trenutna) 30A Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 180 Ohms
Moč tuljave 800 mW Tok tekočine 66.7mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
G8NI15
G8NI15
Proizvajalci: Laird Technologies - Antennas
Opis: MOUNT MAGN 3/4" RG58A NM
Na zalogi: 2312 pcs
Prenesi:
RFQ
G8N-1U-DC12
G8N-1U-DC12
Proizvajalci: Omron
Opis: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Na zalogi: 75887 pcs
Prenesi: G8N-1U-DC12.pdf
RFQ
G8ND-2 DC12 SK
G8ND-2 DC12 SK
Proizvajalci: Omron
Prenesi: G8ND-2 DC12 SK.pdf
G8NI12
G8NI12
Opis: MOUNT MAGN 3/4" RG58A NM
Prenesi:
G8N
G8N
Opis: MOUNT MAGN 3/4" RG58A 12' NM
Prenesi: G8N.pdf
G8ND-2-DC12
G8ND-2-DC12
Prenesi: G8ND-2-DC12.pdf
G8NB-1 DC12
G8NB-1 DC12
G8N-1L-DC12
G8N-1L-DC12
Prenesi: G8N-1L-DC12.pdf
G8N-1H DC12 SK
G8N-1H DC12 SK
Prenesi: G8N-1H DC12 SK.pdf
G8N-1 DC12 SK
G8N-1 DC12 SK
Prenesi: G8N-1 DC12 SK.pdf
G8ND-2S-DC12
G8ND-2S-DC12
Prenesi: G8ND-2S-DC12.pdf
G8NS
G8NS
Prenesi: G8NS.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika