G8VL-1A4TRL-DC12
OmronOmron
G8VL-1A4TRL-DC12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G8VL-1A4TRL-DC12
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 12V
Podatkovni listi: G8VL-1A4TRL-DC12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije G8VL-1A4TRL-DC12
Številka dela G8VL-1A4TRL-DC12 Proizvajalec Omron
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4179 pcs Podatkovni list G8VL-1A4TRL-DC12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8 VDC Izklop napetosti (min) 0.7 VDC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 16VDC - Max
Serija G8VL Čas izdaje 10ms
Pakiranje Bulk Druga imena G8VL1A4TRLDC12
Z3061
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Ocena stika (trenutna) 20A Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 150 Ohms
Moč tuljave 1.38 W
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY AUTO SPST-NO 260A 24V