V-10G-4A4-K
OmronOmron
Omron
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V-10G-4A4-K
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Podatkovni listi: V-10G-4A4-K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V-10G-4A4-K
Številka dela V-10G-4A4-K Proizvajalec Omron
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38749 pcs Podatkovni list V-10G-4A4-K.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija V Sila sproščanja 20gf
Pretvarjanje 0.047" (1.2mm) Pakiranje Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Druga imena V10G4A4K
delovna temperatura -25°C ~ 80°C Delovno mesto 0.579" (14.7mm)
Operativna sila 100gf Tip montaže Chassis Mount
Mehansko življenje 50,000,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP40
Lastnosti - Električno življenje 300,000 Cycles
Diferencialna potovanja 0.016" (0.4mm) Trenutna ocena 10A (AC), 100mA (DC)