V-10G3-1C4-K
OmronOmron
Omron
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V-10G3-1C4-K
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Podatkovni listi: V-10G3-1C4-K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V-10G3-1C4-K
Številka dela V-10G3-1C4-K Proizvajalec Omron
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39968 pcs Podatkovni list V-10G3-1C4-K.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija V Sila sproščanja -
Pretvarjanje 0.354" (9.0mm) Pakiranje Bulk
Overtravel 0.125" (3.2mm) Druga imena V10G31C4K
delovna temperatura -25°C ~ 80°C Delovno mesto 0.600" (15.2mm)
Operativna sila 35gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 50,000,000 Cycles
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Električno življenje 300,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.110" (2.8mm)
Trenutna ocena 10A (AC), 100mA (DC) Circuit SPDT