V-15G-1C6-K
OmronOmron
Omron
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V-15G-1C6-K
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Podatkovni listi: V-15G-1C6-K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V-15G-1C6-K
Številka dela V-15G-1C6-K Proizvajalec Omron
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37216 pcs Podatkovni list V-15G-1C6-K.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija V Sila sproščanja 80gf
Pretvarjanje 0.047" (1.2mm) Pakiranje Bulk
Overtravel 0.040" (1.0mm) Druga imena V15G1C6K
delovna temperatura -25°C ~ 80°C Delovno mesto 0.579" (14.7mm)
Operativna sila 400gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 50,000,000 Cycles
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Električno življenje 100,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.016" (0.4mm)
Trenutna ocena 15A (AC), 100mA (DC) Circuit SPDT