V-15G3-1C24-K
OmronOmron
V-15G3-1C24-K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V-15G3-1C24-K
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Podatkovni listi: V-15G3-1C24-K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V-15G3-1C24-K
Številka dela V-15G3-1C24-K Proizvajalec Omron
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5776 pcs Podatkovni list V-15G3-1C24-K.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija V Sila sproščanja -
Pretvarjanje 0.354" (9.0mm) Pakiranje Bulk
Overtravel 0.125" (3.2mm) Druga imena V-15G3-1C24-K BY OMI
V15G31C24K
V15G31C24KBYOMI
Z2252
delovna temperatura -25°C ~ 80°C Delovno mesto 0.600" (15.2mm)
Operativna sila 35gf Tip montaže Chassis Mount
Mehansko življenje 50,000,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
Električno življenje 100,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.110" (2.8mm)
Trenutna ocena 15A (AC), 100mA (DC) Circuit SPDT