XD2B-0408-23A
OmronOmron
XD2B-0408-23A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XD2B-0408-23A
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka BATTERY CONNECTOR 4 PAD 23A 8PIN
Podatkovni listi: XD2B-0408-23A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XD2B-0408-23A
Številka dela XD2B-0408-23A Proizvajalec Omron
Opis BATTERY CONNECTOR 4 PAD 23A 8PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4460 pcs Podatkovni list XD2B-0408-23A.pdf
Serija XD2B Razmik vrstic -
Višina tona 0.091" (2.30mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena OR1209TR
XD2B040823A
Število vrstic 1
Število stikov 8 Tip montaže Board Edge, Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Nickel Alloy
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 8 Position Spring Battery Contact Connector Board Edge, Surface Mount, Right Angle
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Battery Contact
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN SPRING 53POS SNGL .295 SMD
Na zalogi: 6378 pcs
Prenesi: 812-22-053-30-002101.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN HEADER SGL 3POS .050" T/H