XW4H-12A1
OmronOmron
XW4H-12A1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XW4H-12A1
Proizvajalec / znamka: Omron
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 12POS STR 2.54MM
Podatkovni listi: XW4H-12A1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XW4H-12A1
Številka dela XW4H-12A1 Proizvajalec Omron
Opis TERM BLOCK PLUG 12POS STR 2.54MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8681 pcs Podatkovni list XW4H-12A1.pdf
Dolžina žice 6mm Žični merilnik ali obseg - mm² 0.14 ~ 0.5mm²
Žični merilnik ali območje - AWG 20-26 AWG Napetost - UL 160V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak -
Sklop zaključka Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Serija XW4
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 12
Plug Wire Entry 180° Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena XW4H12A1
delovna temperatura -45°C ~ 125°C Število pozicij 12
Število stopenj 1 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Višina izolacije 0.193" (4.90mm) Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Usmerjenost glave -
Lastnosti Latch Lock natančen opis 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.100" (2.54mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Trenutni - UL 6A Trenutna - IEC -