ED3001/3-FD
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
ED3001/3-FD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ED3001/3-FD
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERMINAL BLOCK 5MM 3POS PCB
Podatkovni listi: ED3001/3-FD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ED3001/3-FD
Številka dela ED3001/3-FD Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERMINAL BLOCK 5MM 3POS PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87888 pcs Podatkovni list ED3001/3-FD.pdf
Zaključek žice Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Žični merilnik 14-28 AWG
Napetost 300V Navor - vijak -
Serija ED3001/FD Vijačna nit -
Vijačni material - Obloga - Pozicije na ravni 3
Višina tona 0.197" (5.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena ED2249
ED30013FD
delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja 45° (135°) Angle with Board
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Lastnosti Interlocking (Side), Lever Actuated
natančen opis 3 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole Tok 16A