ED3101/10-WD
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
ED3101/10-WD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ED3101/10-WD
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERMINAL BLOCK 5MM 10POS PCB
Podatkovni listi: ED3101/10-WD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ED3101/10-WD
Številka dela ED3101/10-WD Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERMINAL BLOCK 5MM 10POS PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28417 pcs Podatkovni list ED3101/10-WD.pdf
Zaključek žice Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Žični merilnik 14-28 AWG
Napetost 300V Navor - vijak -
Serija ED3101/WD Vijačna nit -
Vijačni material - Obloga - Pozicije na ravni 10
Višina tona 0.197" (5.00mm) Pakiranje Bulk
Druga imena ED2301 delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število stopenj 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Orientacija parjenja Horizontal with Board
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Lastnosti Interlocking (Side), Lever Actuated
natančen opis 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole Tok 16A