EDSTL950/14
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
EDSTL950/14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDSTL950/14
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 14POS 90DEG 5MM
Podatkovni listi: EDSTL950/14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDSTL950/14
Številka dela EDSTL950/14 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK HDR 14POS 90DEG 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60273 pcs Podatkovni list EDSTL950/14.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka - Serija EDSTL950
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 14
Plug Wire Entry - Višina tona 0.197" (5.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena ED1812
EDSTL95014
delovna temperatura -30°C ~ 105°C Število pozicij 14
Število stopenj 1 Tip montaže Solder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Višina izolacije 0.138" (3.50mm) Ingress Protection -
Stanovanjski material Polyamide (PA), Nylon Usmerjenost glave 90°, Right Angle
Lastnosti - natančen opis 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90°, Right Angle Solder
Trenutna - IEC - Kontaktiraj dolžino hrbta 0.138" (3.50mm)