EDSTLZ1575/12
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDSTLZ1575/12
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.81MM
Podatkovni listi: EDSTLZ1575/12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EDSTLZ1575/12
Številka dela EDSTLZ1575/12 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.81MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17623 pcs Podatkovni list EDSTLZ1575/12.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Navor - vijak -
Sklop zaključka - Serija EDSTLZ1575
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 12
Plug Wire Entry - Višina tona 0.150" (3.81mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število pozicij 12 Število stopenj 2
Tip montaže Solder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.134" (3.40mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBTP)
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Solder Trenutna - IEC -
Kontaktiraj dolžino hrbta 0.134" (3.40mm) Obrnite se na Mating Finish -