EDZ770/10
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EDZ770/10
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERMINAL BLOCK 5.08MM 10POS PCB
Podatkovni listi: EDZ770/10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EDZ770/10
Številka dela EDZ770/10 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERMINAL BLOCK 5.08MM 10POS PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9465 pcs Podatkovni list EDZ770/10.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 12-30 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 0.5 Nm (4.4 Lb-In)
Serija EDZ770 Vijačna nit M3
Vijačni material - Obloga - Pozicije na ravni 10
Višina tona 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 105°C Število stopenj 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Horizontal with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - natančen opis 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
Tok 20A Kontaktni material - Obloga Brass