OSTEP050000
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OSTEP050000
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5MM
Podatkovni listi: OSTEP050000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
228 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTEP050000
Številka dela OSTEP050000 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196623 pcs Podatkovni list OSTEP050000.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG - Napetost - UL 300V
Tip Header, Male Pins, Unshrouded Navor - vijak -
Sklop zaključka - Serija OSTEP
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 5
Plug Wire Entry - Višina tona 0.197" (5.00mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 105°C
Število pozicij 5 Število stopenj 1
Tip montaže Solder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije 0.157" (4.00mm)
Ingress Protection - Stanovanjski material -
Usmerjenost glave Vertical Lastnosti -
natančen opis 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Solder Trenutna - IEC -
Kontaktiraj dolžino hrbta 0.157" (4.00mm) Obrnite se na Mating Finish Tin