OSTHA130050
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OSTHA130050
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka CONN TERM BLOCK 13POS 5.08MM
Podatkovni listi: OSTHA130050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTHA130050
Številka dela OSTHA130050 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis CONN TERM BLOCK 13POS 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37018 pcs Podatkovni list OSTHA130050.pdf
Zaključek žice Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Žični merilnik 14-24 AWG
Napetost 300V Navor - vijak -
Serija OSTHA Vijačna nit -
Vijačni material - Obloga - Pozicije na ravni 13
Višina tona 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 105°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Vertical with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Lever Actuated natančen opis 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
Tok 10A Kontaktni material - Obloga Brass