OSTHC20B080
On-Shore Technology, Inc.On-Shore Technology, Inc.
On-Shore Technology, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OSTHC20B080
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka CONN TERM BLOCK 20POS 2.5MM
Podatkovni listi: OSTHC20B080.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTHC20B080
Številka dela OSTHC20B080 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis CONN TERM BLOCK 20POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34222 pcs Podatkovni list OSTHC20B080.pdf
Zaključek žice Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Žični merilnik 20-26 AWG
Napetost 150V Navor - vijak -
Serija OSTHC Vijačna nit -
Vijačni material - Obloga - Pozicije na ravni 20
Višina tona 0.098" (2.50mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 105°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole, Kinked Pin Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Vertical with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 20 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole, Kinked Pin
Tok 2A Kontaktni material - Obloga Phosphor Bronze