OSTHM045081
pregled izdelka
Številka dela: OSTHM045081
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka CONN TERM BLOCK 4POS 5.08MM
Podatkovni listi: OSTHM045081.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
55 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTHM045081
Številka dela OSTHM045081 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis CONN TERM BLOCK 4POS 5.08MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82694 pcs Podatkovni list OSTHM045081.pdf
Zaključek žice Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Žični merilnik 12-28 AWG
Napetost 250V Navor - vijak -
Serija OSTHM Vijačna nit -
Vijačni material - Obloga - Pozicije na ravni 4
Višina tona 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 105°C Število stopenj 1
Tip montaže Press Fit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Vertical with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Press Fit
Tok 8A Kontaktni material - Obloga Brass