OSTHW15B050
pregled izdelka
Številka dela: OSTHW15B050
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK PLUG 15POS STR 2.5MM
Podatkovni listi: OSTHW15B050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
13 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTHW15B050
Številka dela OSTHW15B050 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK PLUG 15POS STR 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19054 pcs Podatkovni list OSTHW15B050.pdf
Dolžina žice - Žični merilnik ali obseg - mm² -
Žični merilnik ali območje - AWG 20-28 AWG Napetost - UL 125V
Tip Plug, Female Sockets Navor - vijak -
Sklop zaključka Screwless - Leg Spring, Push-In Spring Serija OSTHW
Velikost vijaka - Pozicije na ravni 15
Plug Wire Entry - Višina tona 0.098" (2.50mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -33°C ~ 105°C
Število pozicij 15 Število stopenj 1
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izolacije -
Ingress Protection - Stanovanjski material Thermoplastic
Usmerjenost glave - Lastnosti -
natančen opis 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.098" (2.50mm) Free Hanging (In-Line) Trenutna - IEC -