OSTHX130080
pregled izdelka
Številka dela: OSTHX130080
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK SPRING 5.00MM 13POS
Podatkovni listi: OSTHX130080.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
22 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTHX130080
Številka dela OSTHX130080 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK SPRING 5.00MM 13POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32066 pcs Podatkovni list OSTHX130080.pdf
Zaključek žice Screwless - Push Button Clamp Žični merilnik 16-26 AWG
Napetost 300V Navor - vijak -
Serija OSTHX Vijačna nit -
Vijačni material - Obloga - Pozicije na ravni 13
Višina tona 0.197" (5.00mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 105°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Vertical with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
Tok 6A Kontaktni material - Obloga Brass