OSTKP130152
pregled izdelka
Številka dela: OSTKP130152
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK RISING CLAMP 13POS
Podatkovni listi: OSTKP130152.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTKP130152
Številka dela OSTKP130152 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK RISING CLAMP 13POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15407 pcs Podatkovni list OSTKP130152.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 10-24 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 1.0 Nm (8.9 Lb-In)
Serija OSTKP Vijačna nit M3.5
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 13
Višina tona 0.250" (6.35mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 115°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Horizontal with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
Tok 30A Kontaktni material - Obloga Brass