OSTT7230150
pregled izdelka
Številka dela: OSTT7230150
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK RISING CLAMP 23POS
Podatkovni listi: OSTT7230150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTT7230150
Številka dela OSTT7230150 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK RISING CLAMP 23POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8581 pcs Podatkovni list OSTT7230150.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 10-24 AWG
Napetost 300V Navor - vijak 1.0 Nm (8.9 Lb-In)
Serija OSTT7 Vijačna nit M3
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 23
Višina tona 0.250" (6.35mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 105°C Število stopenj 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Horizontal with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Side) natančen opis 23 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
Tok 30A Kontaktni material - Obloga Brass