OSTYQ084150
pregled izdelka
Številka dela: OSTYQ084150
Proizvajalec / znamka: On-Shore Technology, Inc.
Opis izdelka TERM BLOCK RISING CLAMP 8POS
Podatkovni listi: OSTYQ084150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OSTYQ084150
Številka dela OSTYQ084150 Proizvajalec On-Shore Technology, Inc.
Opis TERM BLOCK RISING CLAMP 8POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45384 pcs Podatkovni list OSTYQ084150.pdf
Zaključek žice Screw - Rising Cage Clamp Žični merilnik 16-24 AWG
Napetost 150V Navor - vijak 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Serija OSTOQ Vijačna nit M2
Vijačni material - Obloga Steel - Zinc Plated Pozicije na ravni 4
Višina tona 0.150" (3.81mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 105°C Število stopenj 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Orientacija parjenja Horizontal with Board Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Thermoplastic
Lastnosti Interlocking (Rear, Side) natančen opis 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
Tok 10A Kontaktni material - Obloga Brass - Tin Plated