OPB350L125
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OPB350L125 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OPB350L125
Proizvajalec / znamka: Optek Technology / TT Electronics
Opis izdelka TUBE LIQUID SENSOR .125" PCB MT
Podatkovni listi: OPB350L125.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OPB350L125
Številka dela OPB350L125 Proizvajalec Optek Technology / TT Electronics
Opis TUBE LIQUID SENSOR .125" PCB MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24683 pcs Podatkovni list OPB350L125.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 30V Tip -
Serija OPB350 Metoda zaznavanja Liquid
Razdalja zaznavanja 0.125" (3.18mm) Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Module, Wire Leads, Slot Type
Izhodna konfiguracija Phototransistor Druga imena 365-1896
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Optical Sensor Liquid 0.125" (3.18mm) Phototransistor Module, Wire Leads, Slot Type
Tok - DC naprej (če) (maks.) 50mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 50mA