OVSAABC2R8
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OVSAABC2R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OVSAABC2R8
Proizvajalec / znamka: Optek Technology / TT Electronics
Opis izdelka LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD
Podatkovni listi: OVSAABC2R8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OVSAABC2R8
Številka dela OVSAABC2R8 Proizvajalec Optek Technology / TT Electronics
Opis LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5442 pcs Podatkovni list OVSAABC2R8.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 591nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.6V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja 4-PLCC Velikost / dimenzija 3.20mm L x 2.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-PLCC Druga imena 365-1206-2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5A (24 Hours)
Millicandela Ocena 700mcd Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 1.95mm
Lastnosti - natančen opis Amber 591nm LED Indication - Discrete 2.6V 4-PLCC
Tok - preskus 50mA Konfiguracija Standard