OA172AP-11-1TB
Orion FansOrion Fans
OA172AP-11-1TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OA172AP-11-1TB
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM
Podatkovni listi: 1.OA172AP-11-1TB.pdf2.OA172AP-11-1TB.pdf3.OA172AP-11-1TB.pdf4.OA172AP-11-1TB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OA172AP-11-1TB
Številka dela OA172AP-11-1TB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 51.00mm Utež -
Napetostni razpon 80 ~ 130VAC Napetost - ocenjena 115VAC
Prekinitev 2 Terminals Statični tlak 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Velikost / dimenzija Round - 172mm Dia Serija OA172AP
RPM 3200 RPM Moč (Watts) 35.00W
Druga imena 1053-1029
OA172AP-11-1TBX
OA172AP111TB
delovna temperatura -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Hrup 52.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena - Vrsta ležaja Ball
Odobritve cURus, TUV Zračni tok 235.0 CFM (6.58m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OA172AN-11-1WB
OA172AN-11-1WB
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE
Na zalogi: 2753 pcs
Prenesi: OA172AN-11-1WB.pdf
RFQ
OA172AN-11-3TB
OA172AN-11-3TB
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Na zalogi: 2549 pcs
Prenesi: OA172AN-11-3TB.pdf
RFQ
OA172AP-11-1TB1855
OA172AP-11-1TB1855
Opis: FAN AXIAL 172X51MM 115VAC TERM