OA172SAP-11-1WB1855
Orion FansOrion Fans
OA172SAP-11-1WB1855 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OA172SAP-11-1WB1855
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 172X51MM 115VAC WIRE
Podatkovni listi: 1.OA172SAP-11-1WB1855.pdf2.OA172SAP-11-1WB1855.pdf3.OA172SAP-11-1WB1855.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OA172SAP-11-1WB1855
Številka dela OA172SAP-11-1WB1855 Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 172X51MM 115VAC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 51.00mm Utež 2.7 lbs (1.2kg)
Napetostni razpon 100 ~ 120VAC Napetost - ocenjena 115VAC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Velikost / dimenzija Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Serija OA172SAP
RPM 3100 RPM Moč (Watts) 42.00W
Druga imena 1053-1519
OA172SAP-11-1WB1855X
delovna temperatura -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Hrup 58.0 dB(A) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Metal
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 55°C