OA938AP-11/22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA938AP-11/22-1WB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OA938AP-11/22-1WB
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 92X38.5MM 115/230VAC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OA938AP-11/22-1WB
Številka dela OA938AP-11/22-1WB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X38.5MM 115/230VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.50mm Utež -
Napetostni razpon 80 ~ 260VAC Napetost - ocenjena 115/230VAC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija OA938
RPM 3100 RPM Moč (Watts) 9.00W
Druga imena 1053-1110
OA938AP-1/2-1WB
OA938AP-1/2-1WBX
OA938AP-11/22-1WBX
OA938AP11/221WB
OA938AP11221WB
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Hrup 32.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C