OAB13391-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OAB13391-22-1WB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OAB13391-22-1WB
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN IMP MTRZD 133X91MM 230VAC W/
Podatkovni listi: OAB13391-22-1WB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OAB13391-22-1WB
Številka dela OAB13391-22-1WB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN IMP MTRZD 133X91MM 230VAC W/ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1772 pcs Podatkovni list OAB13391-22-1WB.pdf
Premer 91.50mm Utež 2.7 lbs (1.2kg)
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 230VAC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.880 in H2O (219.2 Pa)
Velikost / dimenzija Round - 133mm Dia Serija OAB13391
RPM 3200 RPM Moč (Watts) 39.00W
Druga imena 1053-1784
OAB13391-22-1WBX
delovna temperatura -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
Hrup 60.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - okvir Aluminum Material - rezilo Thermoplastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 40°C
Lastnosti Thermal Overload Protector (TOP) Tip ventilatorja Motorized Impellers
Trenutna ocena 0.210A Vrsta ležaja Ball