OD1238-12HS02A
Orion FansOrion Fans
OD1238-12HS02A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD1238-12HS02A
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD1238-12HS02A.pdf2.OD1238-12HS02A.pdf3.OD1238-12HS02A.pdf4.OD1238-12HS02A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OD1238-12HS02A
Številka dela OD1238-12HS02A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.50mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 120mm L x 120mm H Serija OD1238
RPM 2800 RPM Moč (Watts) 6.00W