OD2510-12MB
Orion FansOrion Fans
OD2510-12MB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD2510-12MB
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD2510-12MB.pdf2.OD2510-12MB.pdf3.OD2510-12MB.pdf4.OD2510-12MB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD2510-12MB
Številka dela OD2510-12MB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 25.5X10MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 10.00mm Utež -
Napetostni razpon 6 ~ 16VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 25.5mm L x 25.5mm H Serija OD2510
RPM 10000 RPM Druga imena 1053-1190
OD2510-12MBX
OD251012MB
delovna temperatura -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) Hrup 24.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.080A