OD3506-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD3506-12MSS01A
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD3506-12MSS01A.pdf2.OD3506-12MSS01A.pdf3.OD3506-12MSS01A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD3506-12MSS01A
Številka dela OD3506-12MSS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 35X6MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 6.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Square - 35mm L x 35mm H Serija OD3506