OD3828-12MBVXC10A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD3828-12MBVXC10A
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD3828-12MBVXC10A
Številka dela OD3828-12MBVXC10A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 28.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Square - 38mm L x 38mm H Serija OD3828
RPM - Druga imena OD3828-12MBVXC10AX
OD382812MBVXC10A
delovna temperatura - Hrup -
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena -
Vrsta ležaja Ball Odobritve cURus
Zračni tok -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD3828-12MB
OD3828-12MB
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Na zalogi: 14819 pcs
Prenesi: OD3828-12MB.pdf
RFQ
OD3828-12MBVXC5
OD3828-12MBVXC5
Proizvajalci: Orion Fans
Na zalogi: 8069 pcs
Prenesi: OD3828-12MBVXC5.pdf
RFQ
OD3828-12MBVXC
OD3828-12MBVXC