OD4015-12MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD4015-12MSS01A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD4015-12MSS01A
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD4015-12MSS01A.pdf2.OD4015-12MSS01A.pdf3.OD4015-12MSS01A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD4015-12MSS01A
Številka dela OD4015-12MSS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 15.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4015
RPM - Druga imena OD4015-12MSS01AX
OD401512MSS01A
delovna temperatura - Hrup -
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Speed Sensor (Tach)
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena -
Vrsta ležaja Sealed Sleeve Odobritve CE, cURus
Zračni tok -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD4015-12MSS
OD4015-12MSS
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE