OD4020-24MSS
Orion FansOrion Fans
OD4020-24MSS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD4020-24MSS
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD4020-24MSS.pdf2.OD4020-24MSS.pdf3.OD4020-24MSS.pdf4.OD4020-24MSS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD4020-24MSS
Številka dela OD4020-24MSS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 20.00mm Utež -
Napetostni razpon 10 ~ 27VDC Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H Serija OD4020
RPM 6900 RPM Druga imena OD4020-24MSSX
OD402024MSS
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Hrup 28.0 dB
Lifetime @ Temp. 45000 Hrs @ 45°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.060A
Vrsta ležaja Sealed Sleeve Odobritve cURus, TUV
Zračni tok 8.0 CFM (0.224m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD4028-12HB
OD4028-12HB
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Na zalogi: 12647 pcs
Prenesi: OD4028-12HB.pdf
RFQ
OD4020-24MB01A
OD4020-24MB01A
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Na zalogi: 10473 pcs
Prenesi: OD4020-24MB01A.pdf
RFQ
OD4020-24MSS02A
OD4020-24MSS02A
Prenesi: OD4020-24MSS02A.pdf
OD4020-24MS
OD4020-24MS
Prenesi: OD4020-24MS.pdf
OD4020-24MS01A
OD4020-24MS01A
Prenesi: OD4020-24MS01A.pdf
OD4028-12HB10A
OD4028-12HB10A
Prenesi: OD4028-12HB10A.pdf
OD4020-24MSS01A
OD4020-24MSS01A