OD4510-12MS
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD4510-12MS
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD4510-12MS.pdf2.OD4510-12MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD4510-12MS
Številka dela OD4510-12MS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11909 pcs Podatkovni list 1.OD4510-12MS.pdf2.OD4510-12MS.pdf
Premer 10.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Square - 45mm L x 45mm H Serija OD4510
RPM - Druga imena OD4510-12MSX
OD451012MS
delovna temperatura - Hrup -
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena -
Vrsta ležaja Sleeve Odobritve -
Zračni tok -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD4510-12LSS01A
OD4510-12LSS01A
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Na zalogi: 10244 pcs
Prenesi: OD4510-12LSS01A.pdf
RFQ
OD4510-12MS02A
OD4510-12MS02A
Proizvajalci: Orion Fans
Na zalogi: 8274 pcs
Prenesi: OD4510-12MS02A.pdf
RFQ
OD4510-12LSS
OD4510-12LSS
Prenesi: OD4510-12LSS.pdf
OD4510-12MS01A
OD4510-12MS01A
Prenesi: OD4510-12MS01A.pdf
OD4510-12MB01A
OD4510-12MB01A
Prenesi: OD4510-12MB01A.pdf
OD4510-12MSS01A
OD4510-12MSS01A
Prenesi: OD4510-12MSS01A.pdf
OD4510-12LSS02A
OD4510-12LSS02A
Prenesi: OD4510-12LSS02A.pdf
OD4510-12MB
OD4510-12MB
Prenesi: OD4510-12MB.pdf
OD4510-12MSS
OD4510-12MSS
Prenesi: OD4510-12MSS.pdf
OD4510-12MB02A
OD4510-12MB02A
Prenesi: OD4510-12MB02A.pdf
OD4510-12MSS02A
OD4510-12MSS02A
Prenesi: OD4510-12MSS02A.pdf
OD4510-24HB
OD4510-24HB
Opis: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Prenesi: OD4510-24HB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika