OD4510-24LS
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD4510-24LS
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD4510-24LS.pdf2.OD4510-24LS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD4510-24LS
Številka dela OD4510-24LS Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12170 pcs Podatkovni list 1.OD4510-24LS.pdf2.OD4510-24LS.pdf
Premer 10.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Square - 45mm L x 45mm H Serija OD4510
RPM - Druga imena OD4510-24LSX
OD451024LS
delovna temperatura - Hrup -
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena -
Vrsta ležaja Sleeve Odobritve -
Zračni tok -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD4510-24LSS
OD4510-24LSS
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Na zalogi: 12666 pcs
Prenesi: OD4510-24LSS.pdf
RFQ
OD4510-24LS01A
OD4510-24LS01A
Proizvajalci: Orion Fans