OD6025-24HHSS5
Orion FansOrion Fans
OD6025-24HHSS5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD6025-24HHSS5
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD6025-24HHSS5
Številka dela OD6025-24HHSS5 Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6025
RPM - Druga imena OD6025-24HHSS5X
OD602524HHSS5
delovna temperatura - Hrup -
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti PWM Control
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena -
Vrsta ležaja Sealed Sleeve Odobritve cURus, TUV
Zračni tok -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD6025-24HSS02A
OD6025-24HSS02A
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Na zalogi: 17052 pcs
Prenesi: OD6025-24HSS02A.pdf
RFQ
OD6025-24HS02A
OD6025-24HS02A
Proizvajalci: Orion Fans
Na zalogi: 10614 pcs
Prenesi: OD6025-24HS02A.pdf
RFQ
OD6025-24HHS
OD6025-24HHS