OD6025-24LB
Orion FansOrion Fans
OD6025-24LB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD6025-24LB
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD6025-24LB.pdf2.OD6025-24LB.pdf3.OD6025-24LB.pdf4.OD6025-24LB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD6025-24LB
Številka dela OD6025-24LB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6025
RPM 2500 RPM Moč (Watts) 1.00W
Druga imena 1053-1245
OD6025-24LBX
OD602524LB
delovna temperatura -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Hrup 18.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.060A Vrsta ležaja Ball