OD6038-12HBVXC10A
Orion FansOrion Fans
OD6038-12HBVXC10A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD6038-12HBVXC10A
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD6038-12HBVXC10A
Številka dela OD6038-12HBVXC10A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 38.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 4 Wire Leads Statični tlak 1.590 in H2O (396.1 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija OD6038
RPM 10000 RPM Moč (Watts) 17.00W
Druga imena 1053-1248
OD6038-12HBVXC10AX
OD603812HBVXC10A
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 64.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti PWM Control, Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 1.42A Vrsta ležaja Ball
Odobritve cURus, TUV Zračni tok 61.0 CFM (1.71m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD6038-12LBVXC
OD6038-12LBVXC
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Na zalogi: 6290 pcs
Prenesi: OD6038-12LBVXC.pdf
RFQ
OD6025-24MSS02A
OD6025-24MSS02A
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Na zalogi: 15016 pcs
Prenesi: OD6025-24MSS02A.pdf
RFQ
OD6038-12HBVXC
OD6038-12HBVXC