OD8025-24LS01A
Orion FansOrion Fans
OD8025-24LS01A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD8025-24LS01A
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD8025-24LS01A.pdf2.OD8025-24LS01A.pdf3.OD8025-24LS01A.pdf4.OD8025-24LS01A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD8025-24LS01A
Številka dela OD8025-24LS01A Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 25.00mm Utež -
Napetostni razpon - Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija OD8025
RPM 2100 RPM Moč (Watts) 720mW
Druga imena OD8025-24LS01AX
OD802524LS01A
delovna temperatura -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Hrup 23.0 dB Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.050A Vrsta ležaja Sleeve