OD8032-12LB5
Orion FansOrion Fans
OD8032-12LB5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD8032-12LB5
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD8032-12LB5
Številka dela OD8032-12LB5 Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 32.00mm Utež -
Napetostni razpon 8 ~ 17VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80.5mm L x 80.5mm H Serija OD8032
RPM 3000 RPM Druga imena OD8032-12LB5X
OD803212LB5
delovna temperatura -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Hrup 31.0 dB
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti PWM Control
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.350A