OD9220-24MB
Orion FansOrion Fans
OD9220-24MB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OD9220-24MB
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.OD9220-24MB.pdf2.OD9220-24MB.pdf3.OD9220-24MB.pdf4.OD9220-24MB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
520 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OD9220-24MB
Številka dela OD9220-24MB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Premer 20.00mm Utež -
Napetostni razpon 12 ~ 28VDC Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija OD9220
RPM 2400 RPM Druga imena OD9220-24MBX
OD922024MB
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hrup 31.0 dB
Lifetime @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A
Vrsta ležaja Ball Odobritve cURus, TUV
Zračni tok 28.0 CFM (0.784m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
OD9220-24HS
OD9220-24HS
Proizvajalci: Orion Fans
Opis: FAN AXIAL 92X20MM 24VDC WIRE
Na zalogi: 14097 pcs
Prenesi: OD9220-24HS.pdf
RFQ
OD9220-24MB02A
OD9220-24MB02A
Proizvajalci: Orion Fans