ODB1232-12HB
Orion FansOrion Fans
ODB1232-12HB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ODB1232-12HB
Proizvajalec / znamka: Orion Fans
Opis izdelka FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.ODB1232-12HB.pdf2.ODB1232-12HB.pdf3.ODB1232-12HB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ODB1232-12HB
Številka dela ODB1232-12HB Proizvajalec Orion Fans
Opis FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5382 pcs Podatkovni list 1.ODB1232-12HB.pdf2.ODB1232-12HB.pdf3.ODB1232-12HB.pdf
Premer 32.00mm Utež -
Napetostni razpon 6 ~ 14VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.920 in H2O (229.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serija ODB1232
RPM 2600 RPM Druga imena ODB1232-12HBX
delovna temperatura -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Hrup 55.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Blower Trenutna ocena 0.790A