PSA15R-050PV
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-050PV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSA15R-050PV
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Podatkovni listi: 1.PSA15R-050PV.pdf2.PSA15R-050PV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSA15R-050PV
Številka dela PSA15R-050PV Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4881 pcs Podatkovni list 1.PSA15R-050PV.pdf2.PSA15R-050PV.pdf
Utež 0.333 lb (151.05g) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Serija PSA15R (15W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 15W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena 993-1110
PSA15R-050PV-ND
PSA15R-050PV-R
PSA15R050PV
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 5V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3A Dolžina kabla 59" (1.50m)
Odobritve CE, cULus, TUVgs Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PSA15R-050PV-R-CN2
PSA15R-050PV-R-CN2
Proizvajalci: PHIHONG USA
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Na zalogi: 5853 pcs
Prenesi: PSA15R-050PV-R-CN2.pdf
RFQ
PSA15R-050PV-R-C2
PSA15R-050PV-R-C2
Proizvajalci: PHIHONG USA
Na zalogi: 5032 pcs
Prenesi: PSA15R-050PV-R-C2.pdf
RFQ
PSA15R-050P
PSA15R-050P
Prenesi: PSA15R-050P.pdf
PSA15LN3-180
PSA15LN3-180
Opis: AC/DC CONVERTER 18V 15W
Prenesi: PSA15LN3-180.pdf
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: PSA15LN3-120.pdf
PSA15R-050PV-R-CN1
PSA15R-050PV-R-CN1
Prenesi: PSA15R-050PV-R-CN1.pdf
PSA15R-050PV-R-C3
PSA15R-050PV-R-C3