PSA15R-240PV-R-CN5
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSA15R-240PV-R-CN5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSA15R-240PV-R-CN5
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Podatkovni listi: 1.PSA15R-240PV-R-CN5.pdf2.PSA15R-240PV-R-CN5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSA15R-240PV-R-CN5
Številka dela PSA15R-240PV-R-CN5 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5760 pcs Podatkovni list 1.PSA15R-240PV-R-CN5.pdf2.PSA15R-240PV-R-CN5.pdf
Utež 0.333 lb (151.05g) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.2mm)
Serija PSA15R (15W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 15W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSA15R-240PV-CN5
REWORK 0.7X2.5 CENTER- PSA15R-240PV-R-CN5
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 24V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 625mA Dolžina kabla 59" (1.50m)