PSAA18U-120-R-CNR5
PHIHONG USAPHIHONG USA
PHIHONG USA
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSAA18U-120-R-CNR5
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Podatkovni listi: 1.PSAA18U-120-R-CNR5.pdf2.PSAA18U-120-R-CNR5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSAA18U-120-R-CNR5
Številka dela PSAA18U-120-R-CNR5 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4110 pcs Podatkovni list 1.PSAA18U-120-R-CNR5.pdf2.PSAA18U-120-R-CNR5.pdf
Utež 0.309 lb (140.16g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.06" L x 1.93" W x 1.32" H (103.0mm x 49.0mm x 33.5mm)
Serija PSAA18U (18W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 18W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSAA18U-120-CNR5
REWORK 0.7X2.5 CENTER- PSAA18U-120-R-CNR5
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C14 Obrazec Desktop (Class I)
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A Dolžina kabla 59" (1.50m)