PSAA20R-033-R-CNR3
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAA20R-033-R-CNR3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSAA20R-033-R-CNR3
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADPTR 3.3V 10W
Podatkovni listi: 1.PSAA20R-033-R-CNR3.pdf2.PSAA20R-033-R-CNR3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSAA20R-033-R-CNR3
Številka dela PSAA20R-033-R-CNR3 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADPTR 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4845 pcs Podatkovni list 1.PSAA20R-033-R-CNR3.pdf2.PSAA20R-033-R-CNR3.pdf
Utež 0.375 lb (170.1g) Napetost - izhod 3.3V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm)
Serija PSAA20R (20W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 9.9W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSAA20R-033-CNR3
REWORK 1.7X4.0 CENTER- PSAA20R-033-R-CNR3
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 3.3V 9.9W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 3A Dolžina kabla 47.2" (1.20m)