PSAA20R-120-R-C5
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAA20R-120-R-C5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSAA20R-120-R-C5
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 20W
Podatkovni listi: 1.PSAA20R-120-R-C5.pdf2.PSAA20R-120-R-C5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PSAA20R-120-R-C5
Številka dela PSAA20R-120-R-C5 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5973 pcs Podatkovni list 1.PSAA20R-120-R-C5.pdf2.PSAA20R-120-R-C5.pdf
Utež 0.375 lb (170.1g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm)
Serija PSAA20R (20W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena PSAA20R-120-C5
REWORK 0.7X2.5 CENTER+ PSAA20R-120-R-C5
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 300mW (Max)
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level V natančen opis 12V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 1.67A Dolžina kabla 59" (1.50m)