PSAC12R-050
PHIHONG USAPHIHONG USA
PSAC12R-050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSAC12R-050
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Podatkovni listi: PSAC12R-050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSAC12R-050
Številka dela PSAC12R-050 Proizvajalec PHIHONG USA
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12352 pcs Podatkovni list PSAC12R-050.pdf
Utež 0.333 lb (151.05g) Napetost - izhod 5V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.82" L x 1.97" W x 1.31" H (71.7mm x 50.0mm x 33.3mm)
Serija PSAC12R (12W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 12W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm Druga imena 993-1357
PSAC12R-050-R
delovna temperatura 0°C ~ 40°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vhodni priključek Multi-Blade Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 1 natančen opis 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2.4A Dolžina kabla 59" (1.50m)